• Archief BDUmedia

Geslaagden Koningin Wilhelmina College Culemborg

CULEMBORG De geslaagden van het Koningin Wilhelmina College Culemborg 1e tijdvak.

[VMBO Basisberoepsgerichte leerweg:

Henk van Duinkerken (Beesd), Nathalie Peterse (Beesd), Duncan van Rixel (Beesd), Omar Boukaich (Culemborg), Aya Chakar (Culemborg), Yahya Chakar (Culemborg), Laila Chouay (Culemborg), Melianthe Frenay (Culemborg), Fadma Id Abdellah Ou Ahmed (Culemborg), Naomi Lenting (Culemborg), Ilham El Moussaoui (Culemborg), Ahlam Ouali (Culemborg), Loïs Verhoef (Culemborg), Yassmine Yahou (Culemborg), Jeroen van Zuilekom (Culemborg), Conchita Ooft (Everdingen), Tamara Gijsbertsen (Houten), Bart Hoek (Zoelmond)

[VMBO Basisberoepsgerichte leerweg LWT:

Celeste Willekes (Tiel)

[VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg:

Sacha van den Heuvel (Beesd), Renzo van Veldhoven (Beesd), Jennifer Buijs (Beusichem), Rinske Helmond (Beusichem), Mohammed Badaoui (Culemborg), Nabil Boulehiane (Culemborg), Demi Bruins (Culemborg), Denise Cnossen (Culemborg), Ramon Dauvillier (Culemborg), Mandy van Deelen (Culemborg), Merel Dingemans (Culemborg), Redouan Echahbouni (Culemborg), Amber van Eijk (Culemborg), Anne van Gooswilligen (Culemborg), Lars Heikamp (Culemborg), Floris van Ingen (Culemborg), Esmee van Kessel (Culemborg), Michelle Panday (Culemborg), Melanie Ravestein (Culemborg), Thymo van den Reek (Culemborg), Tamara de Rijk (Culemborg), Anouschka van Scharenburg (Culemborg), Britney Sleeuwenhoek (Culemborg), Chantal Verwaaij (Culemborg), Dagmar de Wit (Culemborg), Tamara Broekhuizen ((Eck en Wiel), Sophie Warmerdam (Erichem), Megán Bishaie (Everdingen), Ilse den Hertog (Everdingen), Anneke Verveer (Everdingen), Marie-Lotte Spronk (Geldermalsen), Ismaïl Tannaoui (Geldermalsen), Rhandy van Ling (Houten), Sharon Verhoeven (Maurik), Rogier Snel (Wijk bij Duurstede), Timo Wolfenbuttel (Wijk bij Duurstede)

[VMBO Gemengde Leerweg:

Waldrik Mars (Beesd), Jasmiena van Mil (Beesd), Anouck van Ooijen (Beesd), Becky van Kleef (Beusichem), Eva Hoek (Culemborg), Wolf Joustra (Culemborg),Merel van der Linden (Culemborg), Ouakid Maatougui (Culemborg), Talle Vlaanderen (Culemborg), Jelmer Wuite (Culemborg), Simon Wuite (Culemborg), Wilmer de Wilde (Houten), Stephanie Weideman (Opijnen), Damian van Asch (Rumpt), Fleur Wezenberg (Tiel),

[VMBO Theoretische leerweg:

Sarah Hack (Beesd), Twan Willemse (Buurmalsen), Saloua Achouay (Culemborg), Steven Adriaansen (Culemborg) , Nikki Antoni (Culemborg), Sanne Arink (Culemborg), Mohamed Azaaj (Culemborg), Simon van der Bas (Culemborg), Illiana van den Berg (Culemborg), Layla Brekelmans (Culemborg), Minke Bronk (Culemborg), Yuan Dijk (Culemborg), Amber Eken (Culemborg), Thijmen Groeneveld (Culemborg), Jurre Hoek (Culemborg),

Milembe Horb (Culemborg), Max van der Lit (Culemborg), Jordy Ndibanje (Culemborg), Bastiaan Oostheim (Culemborg), Mascha Sewdoelaré (Culemborg), Thami Thanabalasingam (Culemborg), Anouk Visscher (Culemborg),

Willemijn Weerensteijn (Culemborg), Patrick Wielders (Culemborg), Louise Schandrin (Deil), Lars Smit (Everdingen), Tessa van der Stelt (Everdingen), Annemaria Dakkak (Geldermalsen), Annick van Ekeren (Geldermalsen), Chasey Bladt (Hagestein), Rutger van Eck (Houten), Bas van Ginkel (Houten), Shanou Renfrum (Houten), Jorg Vonk (Houten), Julian van Gemeren (Maurik), Zhu Yong Eefting (Rumpt), Niels Bokkers (Schalkwijk), Noah van Dam (Tiel), Marlijn Dielen (Tiel), Anneke Drost (Tiel), Guus Blaauw (Tricht), Solin Jørgensen (Zaltbommel), Rosanne van der Gun (Zoelmond), Rick Vermeulen (Zoelmond)

[Havo:

Sterre van den Berg (Acquoy), Brandon de Jongh (Asch), Sander van Beekhuizen (Beesd), René de Ruiter (Beesd), Nora van Verschuer (Beesd), Jeroen van Hattem (Beusichem), Carlijn van Heel (Beusichem), Milan den Hertog (Beusichem), Ashley Vink (Buren), Léroy Vogelzang (Buren), Jonne de Haas (Buurmalsen), Renée Nieuwkoop (Buurmalsen), Ryan Aamer (Culemborg), Lotte Bolder (Culemborg), Lieke Bos (Culemborg), Imane Daoudi (Culemborg), Marike van Diejen (Culemborg), Maarten van Droffelaar (Culemborg), Johanneke van Kempen (Culemborg), Brent Koedam (Culemborg), Jeroen Kooijman (Culemborg), Lindelotte de Koster (Culemborg), Sascha Krielen (Culemborg), Jasper lamphen (Culemborg), Martijn Landzaat (Culemborg), Coen de Leng (Culemborg), Suzanne van Muijlwijk (Culemborg), Ayo Pater (Culemborg), Franca Poort (Culemborg), Filip Schrijver (Culemborg), Kimberley Soekimo (Culemborg), Jasper Steen (Culemborg), Mattanja Stuut (Culemborg), Hebe Verhelst (Culemborg), Britt Verkerk (Culemborg), Sven Vermeulen (Culemborg), Sanne Visser (Culemborg), Menno Vroegindeweij (Culemborg), Hugo Zegers (Culemborg), Tessa van Ewijk (Erichem), Dominique Drost ((Everdingen), Casper van Dolderen (Geldermalsen), Sophie Drijver (Geldermalsen), Michelle de Gooijer (Geldermalsen),Ruben Lambregts (Geldermalsen), Erik Ohlen (Geldermalsen), Jasper Roosenmaallen (Geldermalsen), Quinty Ton (Geldermalsen), Sandra Deira (Houten), Wouter Jonker (Houten), Naila Renfrum (Houten),

Kees Doornenbal (Meteren), Jamie Douw (Meteren), Ayoub Tannaoui (Meteren), Fleur van Toorn (Meteren), Anke Veluwenkamp (Meteren), Lara van den Hoff (Ravenswaaij), Jasper Dingemans (Rumpt), Bas Copier (Schalkwijk), Yannic Hoonhoud (Schalkwijk), Jorrit Smit (Schalkwijk), Ian Brinkman (Tiel), Niels Broeksteeg (Tiel), David Elsinga (Tiel), Lauren van der Meer (Tiel), Mendel Niehof (Tiel), Veronique van Wamel (Tiel), Sjanne Flinterman (Tricht), Dilia Kers (Waardenburg), Miró Scholten (Zaltbommel), Vincent Stoit (Zaltbommel), Pim Paping (Zoelen), Anieke Rorije (Zoelmond)

[Atheneum:

Thimo Geervliet (Beesd), Marleen de Jong (Beesd), Thom Roethof (Beusichem), Floris Smit (Beusichem), Julia Smit (Beusichem), Tess Klappe (Buren), Karlijn Klok (Buren), Eva Klok (Buren), Angela de Morée (Buren), Ilona Tol (Buren), Femke van der Koppel (Buurmalsen), Elske Pieterse (Buurmalsen), Gity Abrahimkhil (Culemborg), Casper Arends (Culemborg), Noël Bainathsah (Culemborg), Marijn Bank (Culemborg), Daniël Benda (Culemborg), Goos van den Berg (Culemborg), Idse ten Brinke (Culemborg), Segher Brons (Culemborg), Daan 't Gilde (Culemborg), Kathelijn van Heusden (Culemborg), Marleen Hoogendijk (Culemborg), Paul van Kessel (Culemborg), Veere van Keulen (Culemborg), Ineke Kil (Culemborg), Sarah Koedam (Culemborg), Melissa van Kuik (Culemborg), Nikki Leeflang (Culemborg), Amber Markus (Culemborg), Stef Meij (Culemborg), Peter Westerman (Culemborg),

Freya Broxterman (Geldermalsen), Nadja van Drie (Geldermalsen), Judith Feenstra (Geldermalsen), Wessel Hofstede (Geldermalsen), Rikste Knijff (Geldermalsen), Tomas Raaphorst (Geldermalsen), Tim Rietveld (Geldermalsen), Robbert Stuit (Geldermalsen), Elske de Vlugt (Geldermalsen), Frank van de Scheur (Hagestein), Leone Versteeg (Houten), Dante de Lang (Hurwenen), Steven van Doorn (Kerkwijk), Linda van Rijn (Leerdam), Merel Bos (Meteren), Hugo den Hartog (Meteren), Emma Oomen (Ravenswaaij), Luc Copier (Schalkwijk), Emily van den Berg (Tiel), Bjorn Broeksteeg (Tiel), Daphne Dekker (Tiel), Nienke van Dijk (Tiel), Jochem de Hoop (Tiel), Michiel de Hoop (Tiel), Ruben Imhof (Tiel), Simone Potkamp (Tiel), Pauline Schild (Tiel), Martijn Straatman (Tiel), Oscar van de Wouw (Tiel), Ilse van den Berg (Tricht), Wessel Flinterman (Tricht), Sven van Herk (Tricht),

Maureen Bosch (Zijderveld), Pascalle van Hemert (Zijderveld), Hannah Hijmering (Zijderveld), David den Ouden (Zoelmond).

[Gymnasium:

Sigrid Groeneveld (Culemborg), Vera Janssen (Culemborg), Dennis Klerks (Culemborg), Jeffrey Koedam (Culemborg), Vera Langerak (Culemborg), Ruben de Leeuw (Culemborg), Sam Waroux (Culemborg), Monica van Yperen (Culemborg), Kaloe Steerneman (Deil), Emmie Frasa (Everdingen), Gail van Eck (Kapel Avezaath) , Annemijn Witkam (Rumpt), Bob Schuitemaker (Schoonrewoerd), Bart Blokland (Tiel), Martijn de Neeling (Tiel)