Geslaagden ORS Lek en Linge

CULEMBORG Voor de volgende leerlingen van ORS Lek en Linge kan de vlag uit!

VMBO-BL 4, locatie Culemborg

Jeronimo Aipassa (Culemborg), Michelle van Akooij (Erichem), Sana Barzizaoua (Culemborg), Ibtissam Chamlal (Culemborg), Rodger Coenmans (Beusichem), Willem van Dooijeweert (Neerijnen), Camilo van Drumpt Sanstra (Erichem), Jasper van Geelen (Tiel), Yassine Hajou (Culemborg), Melvin van Heck (Beusichem), Anass Jawahir (Culemborg), Naik Kamariza Byusa (Culemborg), Tess Kievit (Culemborg), Soukaina Koubaa (Culemborg), Jurian Laponder (Beusichem), Joëll Lubberts (Culemborg), Thijs Marchal ('t Goy), Raymond Otten (Culemborg), Houssam El Ouali (Culemborg), Cees Pokomassé (Culemborg), Lisa Rhijnsburger (Maurik), Kevin Toussaint (Culemborg), Nick de Vaan (Beesd), Wesley Veldhuijzen (Culemborg),Femke Verweij (Culemborg), Milan de Vor (Ravenswaaij), Tybault de Vries (Geldermalsen), Kevin van Westreenen (Culemborg), Bilal Yaagoubi (Culemborg), Fawzi Yaagoubi (Culemborg),

[Lek en Linge, vestiging De Lingeborgh

VMBO BBL4]

Byron van Alfen (Tiel),Anika Beijer (Beesd), Boutaïna Benjout (Geldermalsen), Siebe van Dijk (Leerdam), Joëlle Dinkelaar (Tiel), Frank van Gent (Heesselt), Tim Hakkert (Haaften), Wissal El Hauchi (Tricht), Mike Heemskerk (Rumpt), Renate Hol (Geldermalsen), Rick Jansen (Tiel), Jerke Janssen (Tiel), Daan van der Kamp (Leerdam), Bas de Koning (Leerdam), Dana Krijgsman (Kerk-Avezaath), Kelsey Kruissen (Beesd), Bart van Maarschalkerweerd (Culemborg), Maarten Murkens (Culemborg), Tim Pels (Geldermalsen), Elise van Santen (Meteren), Luuk Snijder (Zennewijnen), Daphne Spee (Haaften), Rolf van Straalen (Tiel), Roxette Streekstra (Deil),Joshua van Veenendaal (Culemborg),Tom Vonk (Geldermalsen), Marciano de Vree (Leerdam), Simone van Wijk (Haaften), Astrid de Zeeuw (Gellicum), Daisy van Zoelen (Waardenburg),

[Lek en Linge, locaties Culemborg

VMBO-KL 4]

Rebecca Balk (Wijk bij Duurstede), Redouan el Barnoussi (Culemborg), Soufiane Belkhammar (Culemborg), Jane van Beurden (Deil), Bjorn van den Brink (Culemborg), Boaz Buijk (Tiel), Youssra Dahri (Culemborg), Chantal Frowijn (Culemborg), Femke Grandia (Asperen), Jimmy de Groot (Deil), Willem Hol (Hagestein), Febe van Hooff (Gameren), Yaron Kantorowitz (Beusichem), Melissa Karseboom (Culemborg), Thijs van Keeken (Zoelmond), Joris van Koeverden (Geldermalsen), Claire van de Kraats (Culemborg), Tesz van Lavieren (Maurik), Colin van Lienden (Culemborg), Iris van Meeteren (Leerdam), Rutger van Nijen (Maurik), Mats van Nikkelen Kuijper (Culemborg), Dylan Posthumus (Culemborg), Cheraine Rademaker (Culemborg), Martijn de Ronde (Beusichem), Wouter de Ronde (Beusichem), Charlotte von Schmidt ('s-Hertogenbosch), Lotte Schook (Buurmalsen), Ilse van de Sluis (Eck en Wiel), Kelt Stap (Buren Gld), Bram Stelma (Geldermalsen), Sander de Vaal (Culemborg), Celesta van Veen (Beusichem), Niels Vernooij (Ravenswaaij), Jamie Verweij (Culemborg), Jasper Weeber (Culemborg), Wesley de With (Vianen)

[Lek en Linge, vestiging De Lingeborgh

VMBO KL4]

Nick van Arkel (Geldermalsen), Dominique van Asch (Est), Giovanni van Bekkum (Varik), Djamay de Bie (Tiel), Jeremy Blom (Acquoy), Tesra van den Bogert (Tricht), Fiebiënne Booij (Geldermalsen), Dirk-Jan Borneman (Tiel), Jochem Bron (Geldermalsen), Raimond van der Burg (Beesd), Steef Diks (Meteren), Janneke van Doesburg (Enspijk), Eline van Doorn (Deil), Demi Doornenbal (Beesd), Daniek Essenburg (Tiel), Annabel Geurtsen (Varik), Paola Granja Romero (Rhenoy), Suraya de Haan (Opijnen), Fleur Hanse (Tiel), Kaylee Hol (Geldermalsen), Alieke Hol (Tricht), Kevin van der Horst (Maurik), Ashley Jansen (Tiel), Devin de Jong (Leerdam), Stefan Jonker (Wadenoijen), Lottemieke Jut (Geldermalsen), Luuk de Keijzer (Tiel), Maurice Keiman (Gellicum), Zinzy van Kempen (Schoonrewoerd), Megan Keppel (Oosterwijk), Sabine de Klein (Leerdam), Demi Kock (Buurmalsen), Nadine Koenen (Geldermalsen), Maarten Kragten (Tiel), Quinty Kruissen (Beesd), Corné Laponder (Varik), Kevin Manuputty (Leerdam), Afra van Oort (Waardenburg), Romy van Oort (Waardenburg), Konstantina Passachidou (Tiel), Thijmen van der Plaat (Deil), Ryan de Putter (Wadenoijen), Kevin Schook (Geldermalsen), Rick Schreuders (Tiel), Damy Spies (Tiel), Kelsey Straatman (Tiel), Ruud van Varik (Meteren), Bart Verwoert (Varik), Sanne Vink (Leerdam), Mels Visser (Leerdam), Tigo Vlaar (Geldermalsen), Wouter Vos (Tricht), Thessa Vroegh (Leerdam), Anouk Waleveld (Waardenburg), Fleur van der Werff (Beesd), Tjarda Wulterkens (Tricht), Rachel Zondag (Deil), Ivanka van Zuidam (Varik), Rowan Zwiers (Kerk-Avezaath)

[Lek en Linge, locaties Culemborg

VMBO-GL 4]

Ido Procee (Houten), Casper Seubring (Leerdam), Bart Veluwenkamp (Meteren)

[Lek en Linge, vestiging De Lingeborgh

VMBO GL4]

Jeffrey van Arkel (Geldermalsen), Martijn Blom (Meteren), Lisa Boskaljon (Enspijk), Nick de Haas (Deil), Jordy Helleman (Tiel), Tris Hol (Geldermalsen), Robin Jager (Meteren), Lexy Monhemius (Neerijnen), Niels van Oort (Meteren), Peter Romijn (Tiel), Ron van Varik (Meteren), Ruben van Velsen (Tiel), Pablo Vermeulen (Tiel), Johan Vogelzang (Enspijk), Raymond Werkman (Geldermalsen), Mikey van Zuilen (Tiel)

[Lek en Linge, locaties Culemborg

VMBO-TL 4]

Imke van Andel (Ravenswaaij), Nina van Andel (Ravenswaaij), Ryanne van Arkel (Buren Gld), Namja Arkhouch (Geldermalsen), Dina al Ayachi (Culemborg), Sanne van Baal (Beusichem), Bélena van Beekhuizen (Beesd), Bas van Bentum (Beusichem), Juliet van den Berg (Tiel), Max van den Berg (Zaltbommel), Rick van den Berg (Opijnen), Daan ten Berge (Culemborg), Patrick van Beurden (Buurmalsen), Cindy van Beusichem (Beusichem), Rik van Bommel (Buren Gld), Jelle Bos (Culemborg), Wessel Brekelmans (Culemborg), Jorik Burgers (Beusichem), Alychia Chaigneau (Erichem), Achraf Chakar (Culemborg), Ramon van Dalum (Culemborg), Chaimae Daoudi (Culemborg),Bart Deleij (Culemborg), Timpe Duiker (Utrecht), Silvana van Gasteren (Culemborg), Samir el Ghafil (Culemborg), Lucas de Gier (Everdingen), Yannick Goyet (Culemborg), Kylian Grift (Houten), Janine van Haarlem (Buren Gld), Laurie van Haren (Culemborg), Bas van Hees (Culemborg), Larissa de Heus (Culemborg), Jean Hoevers (Maurik), Leonie Hoogeveen (Maurik), Elise van Hooren (Geldermalsen), Ryan Hoorn (Culemborg), Alissa Ibrahimovic (Tiel), Lisa de Jong (Zijderveld), Quinta Jongerius (Culemborg), Elisa de Jongh (Geldermalsen), Max Joosten (Deil), Jim Klein (Everdingen), Ruben de Knegt (Houten), Marijn Koldenhof (Culemborg), Manon Kroon (Culemborg), Annick van Laar (Maurik), Erica Ligthart (Tricht), Abigaïl Mahulette (Culemborg), Salim El Makhloufi (Tiel), Justin Maunder-Cockram (Culemborg), Merel Metz (Culemborg), Ouail el Moussaoui (Culemborg), Jannis Németh (Culemborg), Toon Németh (Culemborg), Michelle Nieuwendijk (Amerongen), Leonid Noczinski (Geldermalsen), Ümmühan Onurlubasgil (Leerdam),Alysia Pattij (Culemborg), Lianne van Riemsdijk (Deil), Julia Romijn (Culemborg), Monique de Ronde (Zoelmond), Cas van Santen (Beusichem), Kubilay Sargin (Culemborg), Myrthe Schepers (Culemborg), Gerjen Scholten (Buurmalsen), Melissa Seelen (Culemborg), Sjoerd van der Sluijs (Leerdam), Björn van der Smitte (Beusichem), Omar Sprockel (Buren Gld), Erik Temminck (Rhenoy), Louise Terlouw (Tricht), Petra Teunissen (Houten), Sven Uittenbogert (Culemborg), Roy van Valkenburg (Geldermalsen), Kristy van Velzen (Houten), Lars Vergeer (Schalkwijk), Thom Versteegh (Beesd), Megan Verweij (Buren Gld), Bram Verwoert (Asch), Corsin Vogtländer (Culemborg), Romy Waroux (Culemborg), Ilone Wierks (Deil), Bowien Wolf (Maurik), Kamil Yumusak (Culemborg), Mohammed Zanzan (Culemborg), Martijn de Zeeuw (Neerijnen)

[Lek en Linge, vestiging De Lingeborgh

VMBO TL4 ]

Brent Aitton (Tiel), Joyce van Arkel (Beesd), Christiaan van Attekum (Beesd), Alisa Bardash (Meteren), Tessa Bekker (Tiel), Jasmijn van Bennekom (Geldermalsen), Noreen van den Bergh (Deil), Rick van Biesbergen (Buren Gld), Régin Blaauw (Tiel), Kim Bolenius (Beesd), Mats Bomers (Buurmalsen), Roos van den Brink (Geldermalsen), Marc de Bruin (Tiel), Keescha Burink (Deil), Emma van Burken (Meteren), Emily van Dijk (Beesd), Eva Dongelmans (Tiel), Aniek van Drenth (Meteren), Jane Duursma (Herwijnen), Melissa Elling (Meteren), Esther van Est (Meteren), Ariënne Faro (Geldermalsen), David de Goei (Buren Gld), Lex van Haaren (Tiel), Sjors Hagenaars (Geldermalsen), Cornee Hak (Geldermalsen), Daisy van Harn (Geldermalsen), Amber den Hartog (Meteren), Nienke Heij (Buren Gld), Fincy Heijnen (Zaltbommel), Joran Hein (Geldermalsen), Marnon Hekman (Enspijk), Mylène Hermse (Tiel), Lisa Heusdens (Geldermalsen), Selena Hörst (Waardenburg), Charona van Ingen (Varik), Ruben de Jong (Meteren), Bas van der Keur (Geldermalsen), Luuk de Klerk (Tiel), Pien de Laet (Tiel), Esmée Leemans (Deil), Nino May (Geldermalsen), Emma Menges (Leerdam), Max Mes (Meteren), Jorrit Mol (Tricht), Michelle de Morée (Buren Gld), Dennis van Mulkom (Geldermalsen),Thom Noordam (Ophemert), Roos Pellaers (Tricht), Roos Plass (Varik), Lisa Post (Houten), Kaj de Ruiter (Geldermalsen), Wessel van Santen (Leerdam),Bob Schulkes (Tiel), Cato Schulkes (Tiel), Ilse Smits (Meteren), Renske van Soelen (Beesd), Sven Stijn (Tiel), Jan Termeer (Hellouw), Elvera Verschure (Beesd), Corné Verstegen (Rhenoy), Nigel de Vette (Tiel), Huub Vissers (Geldermalsen), Daniël Vroege (Tiel), Dione Vulto (Deil), Chayenne van de Weerd (Tiel), Femke de Wijs (Ophemert), Lorraine Wolf (Haaften), Samih El Yaakoubi (Geldermalsen), Laurens Zandee (Tiel), Sanne de Zeeuw (Tricht), Melanie van Zomeren (Geldermalsen), Nancy Zwambag (Enspijk)

[Lek en Linge, locaties Culemborg

HAVO 5]

Xenia Aarts (Buren Gld), Inger Albregts (Culemborg), Mathijs van Alphen (Culemborg), Iris Baart (Culemborg), Luuk van Bakel (Buren Gld), Jochem Beks (Culemborg), Sanne van den Berg (Zaltbommel), Dionne Bodenstaff (Tiel), Ines Boere (Houten), Jojanneke Bos (Culemborg), Robert Bouwman (Schalkwijk), Romy van Breemen (Everdingen), Anaëlle de Briais Backer (Culemborg), Marin van den Broek (Beusichem), Bente de Bruijn (Tiel), Thomas Buijs (Meteren), Cindy van der Burg (Meteren), Vita Coenen (Culemborg), Danique Copier (Culemborg), Daan Danz (Leerdam), Lotte Deleij (Culemborg), Rens Dijkstra (Asch), Sanne Dijkstra (Geldermalsen), Tim van Doorn (Meteren), Jasper van Empel (Culemborg), Denise van Est (Meteren), Madelief van Ewijk (Culemborg), Jesper Franke (Meteren), Noud Goossens (Culemborg), Yannick Greive (Maurik), Edwin Groen (Leerdam), Mandy Hak (Beusichem), Mart van der Ham (Kapel Avezaath), Wessel van Haren (Culemborg), Sarah El Hasnaoui (Culemborg), Pieter van Hazendonk (Hagestein), Riang van Hazendonk (Buren Gld), Liv Hol (Geldermalsen), Julia van Hooren (Geldermalsen), Tom van Hoorn (Buren Gld), Thijmen van Iersel (Culemborg), Ramazan Inanli (Culemborg), Pien Isfordink (Culemborg), Jordy Jansen (Culemborg), Sandra Jansen (Culemborg), Sofie Jimmink (Houten), Simon de Jong (Houten), Mick Kaandorp (Geldermalsen), Koen van Kampen (Beusichem), Romy van Kessel (Tricht), Youssra El Khadraoui (Culemborg), Ilias Khiniti (Culemborg), Lisa de Klyn (Culemborg), Yvette Kok (Leerdam), Vincent Kramer (Geldermalsen), Madelon Kroeze (Beesd), Robin de Leeuw (Meteren), Dania van Leeuwen (Geldermalsen), Ineke de Ligt (Hooglede), Jered van Ling (Everdingen), Danitsha van Lith (Maurik), Natalie van der Lugt (Zoelen), Renate Makkink (Tricht), Iris van Malsen (Geldermalsen), Kiki Marringa (Culemborg), Frederic Meeuwissen (Ophemert), Romek van Mook (Rumpt), Emelye Morris (Enspijk), Roy van Mourik (Buren Gld), Lisanne Nieuwendijk (Amerongen), Bas Noordhoorn (Culemborg), Tess Oliekan (Culemborg), Rolf Passtoors (Culemborg), Tomàs Pelamonia (Culemborg), Fleur van der Plaat (Deil), Jesse van der Poel (Geldermalsen), Daniel van de Poll (Maurik), Aranka Poortman (Geldermalsen), Zarah Post (Tricht), Ruben Pulles (Culemborg), Redouan Rahali (Tricht), Kjell Reijnders (Culemborg), Christian Rietbergen (Tiel), Femke Saas (Beesd), Michel Schaapman (Culemborg), Thomas van Schaik (Culemborg), Manon Schiltmans (Kerk Avezaath), Luke van Schoonderwalt (Wageningen), Lisa Schroots (Meteren), Marleen Sloot (Zoelen), Larissa van de Sluis (Eck en Wiel), Tamara Spiering (Geldermalsen), Floor Steeghs (Zaltbommel), Minouk Steehouder (Schalkwijk), Jasmijn Steenis (Beusichem), Lars Steennis (Culemborg), Anouk van Sterkenburg (Culemborg), Hank Story (Rhenoy), Cynthia Swets (Geldermalsen), Frank Temminck (Culemborg), Cas Tetteroo (Maurik), Jan van Toorn (Meteren), Florine Treep (Rijswijk Gld), Bo Tara Troost (Gellicum), Abdullah Turan (Culemborg), Esmée Udo (Deil), Jorn van Valburg (Deil), Rens van Vark (Culemborg), Jitte van Veen (Culemborg), Bram van Veenendaal (Everdingen), Gijs Venema (Culemborg), Désirée Verhagen (Rijswijk), Swenya Verhoef (Culemborg), Michelle Verleur (Culemborg), Mitchell Verrips (Culemborg), Kenneth Vinken (Geldermalsen), Marit van de Water (Beesd), Tessa Wildenbeest (Houten), Mariska Wouters (Geldermalsen), Koen Wulterkens (Geldermalsen), Esma Yaakoub (Culemborg), Zakaria El Yahemdy Trybeq (Culemborg), Tim van Zal (Everdingen), Jeffrey van der Zalm (Beesd), Joep van der Zalm (Tiel), Sharon van der Zand (Beusichem)

[Lek en Linge, locaties Culemborg

Atheneum 6]

Silke Akkermans (Culemborg), Just Assen (Culemborg), Merel Beks (Culemborg), Marike Blanken (Culemborg), Mats de Boer (Geldermalsen), Sanne Boers (Eck en Wiel), Marloes Boot (Culemborg), Pieter Boot (Culemborg), Wieke Bosch (Houten), Daan Breedijk (Houten), Nick van Bremen (Leerdam), Robbert Bruggeman (Tiel), Olga Bruijniks (Culemborg), Simone van Buuren (Beesd), Vera Claassen (Culemborg), Anne-Marieke Crum (Schoonrewoerd), Kim Custers (Utrecht), Thom Degreef (Beesd), Jurre Dekker (Culemborg), Caya Dijkgraaf (Culemborg), Christianne van Domburg Scipio (Geldermalsen), Joyce van Eck (Geldermalsen), Max van Eck (Kapel Avezaath), Robbert van Eck (Est), Mai Elie (Culemborg), Daan Emmerig (Beusichem), Thomas van Engelshoven (Rijswijk Gld), Nique Euwe (Maurik), Marnix Franck (Culemborg), Sofie van Geenhuizen (Geldermalsen), Vera Gommans (Culemborg), Sanne de Graaf (Schalkwijk), Anouk Greeven (Culemborg), Maurits de Groot (Houten), Nathan Hamersma (Culemborg), Valerie van Hazendonk (Beesd), Maud van der Heide (Culemborg), Yair Hein (Geldermalsen), Britte Heinsman (Beusichem), Bas van Hoeven (Beesd), Annabel van Holst (Everdingen), Gijs de Jonge (Culemborg), Luc de Jongh (Echteld), Elina Jonis (Culemborg), Jasmijn Kampstra (Culemborg), Rik van Kessel (Tricht), Lara Kesselaar (Culemborg), Lotte Kosterman (Beusichem), Lotte van de Langerijt (Culemborg), Carlijn van Leeuwen (Culemborg), Kirsten van Lith (Maurik), Darren van Maanen (Culemborg), Lotte Mathu (Buurmalsen), Joram Misbeek ('t Goy), Wesley Monsuur (Culemborg), Jelmer Mulder (Meteren), Wietze Mulder (Meteren), Bas Ohlen (Geldermalsen), Martijn Pepers (Houten), Peer Pieters (Culemborg), Ossia Pinas (Culemborg), Denise Pippel (Beesd), Nadir Rahali (Tricht), Roemer Reijalt (Zoelmond), Stan van Riemsdijk (Meteren), Joline Rimmelzwaan (Culemborg), Robin Riphagen (Rijswijk Gld), Stef de Rooij (Meteren), Kelvin van de Sande (Culemborg), Ruben von Schmidt ('s-Hertogenbosch), Charlotte Schuite (Opijnen), Lorenzo Sierra Perez (Culemborg), Jason Smit (Tiel), Juliët Souhuwat (Culemborg), Lennard Steinhoff (Culemborg), Nathalie van Sterkenburg (Buren Gld), Tim Stofberg (Leerdam), Joris Tulp (Zoelmond), Noa Ueckert (Geldermalsen), Rens Veenstra (Beesd), Elise Verbeek (Leerdam), Mark Vermeulen (Beesd), Rijk Versluijs (Culemborg), Marieke Vos (Tricht), Youri van Weegberg (Meteren), Anka de Widt (Deil), Tim van Willigenburg (Hagestein), Hylke de Zee (Zoelmond), Jesper Zennemers (Tiel), Jorien Zoon (Culemborg)

[Lek en Linge, locaties Culemborg

Tweetalig atheneum 6]

Nadine Berenst (Tiel), Valerie Bloem (Rhenoy), Nina Buwalda (Culemborg), Fenna Dam (Meteren), Tessa Deggeller (Culemborg),Josje Diepeveen (Maurik), Teun van Dijk (Culemborg), Iris Don (Enspijk), Michel Doré (Geldermalsen), Dagmar Haase (Culemborg), Zohair Al Hadjiui (Meteren), Milou Hennekens (Tricht),Aniek van Hoek (Culemborg), Roos Hooijenga (Meteren), Meike Jodies (Beusichem), Cathy de Jongh (Culemborg), Sophie van der Kallen (Zijderveld), Matthijs Kallenbach (Culemborg), Juul Kramer (Haaften), Esra van Leijsen (Culemborg), Maurice le Mahieu (Culemborg), Kimberley Morris (Enspijk), Gijs Mourits (Ingen), Bente Overtoom (Asperen), Claire Post (Buurmalsen), Richard Romeijn (Culemborg), Carsten van Rossum (Maurik), Lieke Schneijdenberg (Culemborg), Vita Schouten (Zoelen), Daan van der Spek (Beusichem), Anke Spekman (Kerk Avezaath Tiel), Joris van Stam (Meteren), Koen Strien (Buren Gld), Sterre Tettelaar (Buren Gld), Anique Tucker (Deil), Tamara Uildriks (Culemborg), Linde Verburgh (Leerdam), Thomas van de Voort (Culemborg), Roland Walles (Meteren), Marit van de Warenburg (Culemborg), Stijn van Weegberg (Meteren), Doris Zollinger (Zennewijnen)